سؤالات متداول

خواهشمندیم چنانچه در خصوص هر یک از قسمتهای وب سایت سؤالی دارید و یا اینکه برای شما در هر یک از بخش های وبسایت و یا روند خرید مشکلی پیش آمده ابتدا این قسمت را مطالعه نمائید چنانچه جواب خود را مشاهده ننمودید می توانید از طریق راه های ارتباط با ما در میان بگذارید.

  • سؤال : قیمتهای فروش آرتاکاوا بر چه اساس است ؟

جواب : تمامی قیمتهای قرار داده شده در وبسایت همگی با تعرفه قیمت خرید + ۱۰% محاسبه شده است و این ۱۰ % شامل هزینه های وبسایت و راه اندازی فروشگاه و دیگر هزینه های جاری می باشد.

  • سؤال : از چه طریق می توانیم به این فروشگاه اطمینان کسب نمائیم ؟

جواب : این فروشگاه اینترنتی در حال کسب مجوزهای لازم جهت ادامه فعالیت مفید و مستمر خود می باشد ولی این پروسه جهت طی مراحل اداری مدتی را جهت گذراندن این روال می طلبد و به محض اینکه مجوزهای لازم از جمله نماد اعتماد ملی و دیگر مجوزهای لازم در این خصوص کسب گردد بلافاصله به اطلاع شما رسانده خواهد شد.

  • سؤال : آیا آرتاکاوا فقط با همین تعداد شرکت فعالیت می کند و اگر نیاز به خرید از یک شرکت سوم با واسطه آرتاکاوا باشد این امکان میسر است ؟

جواب : در حال حاضر ما با تعداد محدودی از شرکتها به لحاظ کیفیت و قیمت مناسب همکاری می نمائیم ولی در صورتی که شما مشتری عزیز محصول خاصی را در نظر دارید می توانیم به نمایندگی از شما با حفظ حداقلی درآمد وبسایت شامل قیمت خرید + ۱۰% انجام وظیفه نمائیم.

  • سؤال : درگاه پرداخت فروشگاه متعلق به کجاست ؟

جواب : درگاه پرداخت کنونی فروشگاه اینترنتی آرتاکاوا متعلق به شرکت “ زرین پال ” بوده و زیر مجموعه بانک و یا نهاد خاص مالی نیست و دارای مجوزهای لازم در زمینه فعالیت در این حوزه می باشد و دارندگان وبسایت های فروشگاهی بسیاری از این درگاه پرداخت استفاده می نمایند ، بدیهی ست به محض اخذ مجوز لازم در خصوص دریافت درگاه پرداخت سایر بانک ها ، اقدامات لازم سریع انجام خواهد گردید ولی در صورتیکه تمایل به امنیت بالاتری در خصوص حفظ اطلاعات حساب کاربری خود دارید می توانید از طریق پرداخت واریز به حساب ، وجه خود را پرداخت کرده و سپس از طریق تماس با ما شماره های مرجع و واریز را اعلام کرده تا خرید شما نهائی گردد.

  • سؤال : از هنگامی که خرید در وبسایت انجام میگیرد تا زمانی که کالا به دست مشتری برسد چه مدت طول می کشد ؟

جواب : چنانچه خرید شما در روزهای غیر کاری هفته و از جمله روزهای عدم فعالیت آرتاکاوا نباشد بعد از پرداخت بلافاصله فاکتور خرید شما صادر گردیده و در انتظار تائید مدیریت قرار خواهد گرفت که این زمان کمتر از ۱ ساعت بطول خواهد انجامید و سپس کالای شما پس از بسته بندی در مرحله ارسال توسط شرکت مورد نظر شما قرار خواهد گرفت.

ارسال کالا از فروشگاه آرتاکاوا تا باربری ها و شرکتهای زیر مجموعه بصورت ۲ ساعت یکبار و از ساعت ۹ صبح تا ۱۶ بعدازظهر می باشد با این تفاوت که با توجه به ساعات کاری اداری شرکت پست ، چنانچه خرید شما پس از ساعات اداری و بوسیله ارسال پستی باشد به ابتدای ساعت کاری روز آینده کاری شرکت پست موکول می گردد.

  • سؤال : تا چند ساعت پس از خرید امکان انصراف وجود دارد و نحوه انصراف چگونه است؟

جواب : همانطور که در سؤال قبل مشاهده نمودید از آنجا که روند ارسال کالا از زمان خرید تا زمان ارسال ۲ ساعت بطول می انجامد فلذا چنانچه شما تا قبل از این دو ساعت انصراف خود را از خرید اعلام نمائید با کسر هزینه ۱۰ % از کل ارزش خرید کالا این امکان میسر می باشد ولی چنانچه بیش از دو ساعت بعد از انجام خرید باشد و کالای شما به باربری  شرکت حمل کالای مورد نظر ارسال شده باشد این امکان وجود نخواهد داشت.

  • سؤال : چنانچه صدمه ای به کالا و یا اجناس خریداری شده وارد شود مسئولیت آن با کیست ؟

جواب : جهت راهنمائی بیشتر پیشنهاد میکنیم ابتدا قوانین وبسایت آرتاکاوا را مطالعه نمائید ولی بطور خلاصه و طبق قانون پس از تحویل کالا به باربری و با توجه به استعلام باربری از نظر سلامت ظاهری کالا ، هیچگونه مسئولیتی بر عهده آرتاکاوا نخواهد بود و از ان به بعد بر عهده مجموعه باربری مورد نظر می باشد پس بهتر است که کالای خود را بیمه نمائید.

  • سؤال : چنانچه مشکلی از نظر کیفیت کالای دریافتی به لحاظ طعم و یا فاسد بودن اتفاق بیافتد چگونه پیگیری خواهد شد ؟

جواب : مجموعه آرتاکاوا با بهترین های تولیدات فرآورده های کنجدی فعالیت وهمکاری می نماید و قطعا واحد کنترل کیفیت و کنترل بهداشت بصورت شبانه روزی بر این روند نظارت کافی را دارند ولی چنانچه مشکلی در این خصوص پیش آید می توانید کالای خود را مرجوع کرده و در صورت تائید واحد بهداشت و کنترل کیفیت ، وجه کالا و یا کالای جایگزین را بصورت رایگان و بدون هزینه ارسال دریافت نمائید.

چنانچه مشکلی دارید که در این بخش وجود نداشت می توانید از طریق خطوط ارتباط با ما در میان بگذارید ، ما در سریعترین زمان ممکن پاسخگوی شما خواهیم بود.

                                                                                             با تشکر

                                                                                                                                                                                                       واحد پشتیبانی فروش